LNR2C333MSEN
MFR.Part #
LNR2C333MSEN
JLCPCB Part #
C1618050
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+85℃ 143mm 160V 23.04A@10kHz 31.8mm 33000uF 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS