LNR2C223MSEB
MFR.Part #
LNR2C223MSEB
JLCPCB Part #
C1617048
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-25℃~+85℃ 143mm 160V 20.28A@10kHz 22000uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS