LNR2A473MSEN
MFR.Part #
LNR2A473MSEN
JLCPCB Part #
C1616973
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 14.4A@120Hz 143mm 28.6mm 47000uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS