LNR2A153MSEN
MFR.Part #
LNR2A153MSEN
JLCPCB Part #
C3814165
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 15000uF 22mm 5000hrs@85℃ 51mm 6A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS