LNR1V224MSEB
MFR.Part #
LNR1V224MSEB
JLCPCB Part #
C1616760
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 0.22F 103mm 19.32A@10kHz 31.8mm 35V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS