LNR1K683MSEB
MFR.Part #
LNR1K683MSEB
JLCPCB Part #
C3813184
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 143mm 15.5A@120Hz 28.6mm 5000hrs@85℃ 63.5mm 68000uF 80V ±20% 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS