LNR1J103MSE
MFR.Part #
LNR1J103MSE
JLCPCB Part #
C3815607
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 35mm 4.1A@120Hz 5000hrs@85℃ 63V 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS