LNR1H223MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR1H223MSEN
JLCPCB Part #
C1498844
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 12.7mm 22000uF 35mm 5000hrs@85℃ 50V 7.015A@10kHz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS