LNR1H153MSE
MFR.Part #
LNR1H153MSE
JLCPCB Part #
C1589871
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 15000uF 5.4A@120Hz 5000hrs@85℃ 50V 83mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS