LNR1E683MSEN
MFR.Part #
LNR1E683MSEN
JLCPCB Part #
C3814678
Package
Bolt,D35xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 123mm 25V 35mm 5000hrs@85℃ 68000uF 9.4A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS