LNR1C683MSEN
MFR.Part #
LNR1C683MSEN
JLCPCB Part #
C3814255
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 12.7mm 16V 35mm 5000hrs@85℃ 68000uF 7.9A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS