LNR1A473MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR1A473MSEN
JLCPCB Part #
C1614064
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.7mm 35mm 47000uF 5000hrs@85℃ 6.9A@10kHz 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS