LNK2W822MSEHBB
MFR.Part #
LNK2W822MSEHBB
JLCPCB Part #
C3815454
Package
Bolt,D76.2xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 19.1A@120Hz 193mm 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS