LNK2W822MSEH
MFR.Part #
LNK2W822MSEH
JLCPCB Part #
C3815359
Package
Bolt,D76.2xL190mm
Description
-25℃~+85℃ 19.1A@120Hz 190mm 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL190mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS