LNK2W682MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2W682MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618333
Package
Bolt,D76.2xL158mm
Description
-25℃~+85℃ 158mm 28.98A@10kHz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS