LNK2W562MSEJ
MFR.Part #
LNK2W562MSEJ
JLCPCB Part #
C1498264
Package
Bolt,D90xL120mm
Description
-25℃~+85℃ 120mm 26.04A@10kHz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL120mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS