LNK2W562MSEGBN
MFR.Part #
LNK2W562MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618531
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 26.18A@10kHz 28.6mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS