LNK2W392MSEHBB
MFR.Part #
LNK2W392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618000
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 19.88A@10kHz 31.8mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS