LNK2W332MSEHBN
MFR.Part #
LNK2W332MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618274
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 18.06A@10kHz 31.8mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS