LNK2W182MSEFBB
MFR.Part #
LNK2W182MSEFBB
JLCPCB Part #
C3814641
Package
Bolt,D51xL108mm
Description
-25℃~+85℃ 108mm 1800uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 7.6A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS