LNK2W122MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2W122MSEFBN
JLCPCB Part #
C1617795
Package
Bolt,D51xL88mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 8.82A@10kHz 88mm ±20% 螺栓,D51xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS