LNK2W122MSEF
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2W122MSEF
JLCPCB Part #
C3815556
Package
Bolt,D51xL85mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 6.3A@120Hz 85mm ±20% 螺栓,D51xL85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS