LNK2V822MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2V822MSEHBB
JLCPCB Part #
C3815208
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 21A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS