LNK2V822MSEH
MFR.Part #
LNK2V822MSEH
JLCPCB Part #
C3812685
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-25℃~+85℃ 130mm 21A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS