LNK2V562MSEG
MFR.Part #
LNK2V562MSEG
JLCPCB Part #
C1618388
Package
Bolt,D63.5xL130mm
Description
-25℃~+85℃ 130mm 24.22A@10kHz 28.6mm 350V 5000hrs@85℃ 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS