LNK2V222MSEFBB
MFR.Part #
LNK2V222MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615118
Package
Bolt,D51xL98mm
Description
-25℃~+85℃ 2200uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 8.2A@120Hz 98mm ±20% 螺栓,D51xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS