LNK2V182MSEF
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2V182MSEF
JLCPCB Part #
C1590308
Package
Bolt,D51xL90mm
Description
-25℃~+85℃ 10.22A@10kHz 1800uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 90mm ±20% 螺栓,D51xL90mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS