LNK2H562MSEH
MFR.Part #
LNK2H562MSEH
JLCPCB Part #
C1619356
Package
Bolt,D76.2xL190mm
Description
-25℃~+85℃ 190mm 19A@120Hz 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL190mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS