LNK2H472MSEHBB
MFR.Part #
LNK2H472MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618777
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 23.1A@10kHz 31.8mm 4700uF 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS