LNK2H392MSEHBN
MFR.Part #
LNK2H392MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619196
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 20.16A@10kHz 31.8mm 3900uF 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS