LNK2H222MSEGBB
MFR.Part #
LNK2H222MSEGBB
JLCPCB Part #
C3815489
Package
Bolt,D63.5xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 123mm 2200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm 9.6A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS