LNK2H152MSEGBN
MFR.Part #
LNK2H152MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617355
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm 9.94A@10kHz 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS