LNK2H152MSEFBB
MFR.Part #
LNK2H152MSEFBB
JLCPCB Part #
C6584303
Package
Bolt,D51xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 1500uF 22mm 500V 51mm 7.3A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS