LNK2H122MSEGBN
MFR.Part #
LNK2H122MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617707
Package
Bolt,D63.5xL88mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 6.3A@120Hz 63.5mm 88mm ±20% 螺栓,D63.5xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS