LNK2H102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2H102MSEFBN
JLCPCB Part #
C1615983
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 103mm 22mm 5.88A@10kHz 5000hrs@85℃ 500V 51mm ±20% 螺栓,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS