LNK2G822MSEJBB
MFR.Part #
LNK2G822MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618906
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 123mm 31.8mm 32.06A@10kHz 400V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS