LNK2G562MSEGBB
MFR.Part #
LNK2G562MSEGBB
JLCPCB Part #
C3814261
Package
Bolt,D63.5xL158mm
Description
-25℃~+85℃ 158mm 17A@120Hz 28.6mm 400V 5000hrs@85℃ 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS