LNK2G472MSEHBN
MFR.Part #
LNK2G472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618478
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 15A@120Hz 31.8mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS