LNK2G472MSEG
MFR.Part #
LNK2G472MSEG
JLCPCB Part #
C1588146
Package
Bolt,D63.5xL130mm
Description
-25℃~+85℃ 130mm 20.72A@10kHz 28.6mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS