LNK2G392MSEH
MFR.Part #
LNK2G392MSEH
JLCPCB Part #
C1591163
Package
Bolt,D76.2xL95mm
Description
-25℃~+85℃ 18.2A@10kHz 31.8mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 95mm ±20% 螺栓,D76.2xL95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS