LNK2G392MSEG
MFR.Part #
LNK2G392MSEG
JLCPCB Part #
C1617862
Package
Bolt,D63.5xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 12.8A@120Hz 28.6mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS