LNK2G332MSEGBB
MFR.Part #
LNK2G332MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619399
Package
Bolt,D63.5xL98mm
Description
-25℃~+85℃ 16.52A@10kHz 28.6mm 3300uF 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 98mm ±20% 螺栓,D63.5xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS