LNK2G272MSEHBB
MFR.Part #
LNK2G272MSEHBB
JLCPCB Part #
C1616726
Package
Bolt,D76.2xL78mm
Description
-25℃~+85℃ 14.84A@10kHz 2700uF 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 78mm ±20% 螺栓,D76.2xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS