LNK2G272MSEGBB
MFR.Part #
LNK2G272MSEGBB
JLCPCB Part #
C3815143
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 10.8A@120Hz 2700uF 28.6mm 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS