LNK2G122MSEF
MFR.Part #
LNK2G122MSEF
JLCPCB Part #
C5663870
Package
Bolt,D51xL75mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22mm 400V 5.8A@120Hz 51mm 75mm ±20% 螺栓,D51xL75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS