LNK2G103MSEJBN
MFR.Part #
LNK2G103MSEJBN
JLCPCB Part #
C3814134
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 133mm 24.2A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS