LNK2G102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNK2G102MSEFBN
JLCPCB Part #
C3815688
Package
Bolt,D51xL68mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 22mm 400V 5000hrs@85℃ 51mm 5A@120Hz 68mm ±20% 螺栓,D51xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS