LNC2W822MTEJ
MFR.Part #
LNC2W822MTEJ
JLCPCB Part #
C1618514
Package
Bolt,D90xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 138mm 30.5A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS