LNC2W822MSEHBN
MFR.Part #
LNC2W822MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619145
Package
Bolt,D76.2xL188mm
Description
-40℃~+85℃ 188mm 31.8mm 38.08A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL188mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS