LNC2W822MSEH
MFR.Part #
LNC2W822MSEH
JLCPCB Part #
C3813714
Package
Bolt,D76.2xL188mm
Description
-40℃~+85℃ 188mm 27.2A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL188mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS